Новини Корпорації

Презентація книги наївних поезії Катерини Бабкіної “Гірчиця” за участі ілюстратора, львівської художниці та дизайнерки Гриці Ерде, відбудеться 16 вересня, у п’ятницю, в рамках XVIII Міжнародного форуму видавців у Львові

Початок о 18.30

Кав’ярня-книгарня “Кабінет”

(вул. Винниченка, 12)

Збірка особистих віршів, ритмічних та римованих, що не містить жодного верлібру і жодного неживого тексту – натомість трошки гумору, гіркоти, відстороненості, жалю, ніжності, живих нелітературних слів та ненормативної лексики.

Автор супровідного слова до текстів – Ю. Андрухович

Оформлення – Гриця Ерде

“Поступово я визначив серед усіх віршів цієї збірки своїх особливих улюбленців. Адже іноді вірші набувають такої здатності – ставати улюбленими. Їх запамятовуєш рядками, строфами, повністю й не тому, що навмисне вивчав напамять, а тому, що не міг не запамятати. (…) Звичайно, в кожного з читачів, а відтак і перечитувачів, список улюблених місць у цій збірці буде свій. Проте в чому всі ми будемо єдині, то це в тому, що Каті Бабкіній абсолютно вдалась інтонація – й ми їй повірили. Цей смуток упереміш із іронією, ця легка, немов після шостої кави, гіркота. Зрештою, що таке гіркота, як не та ж іронія – якщо ми, звісно, про поезію? А також про невичерпні інтонаційні ресурси української силабо-тоніки, з якими вона протримається ще довго рівно стільки ж, скільки протримається мова.”

Юрій АНДРУХОВИЧ

Збірка видана Міжнародним поетичним фестивалем Meridian Czernowitz.