Новини Корпорації

Зимова літературна школа в Карпатах оголошує набір учасників

23-28 лютого в Карпатах відомі українські літератори поділяться з початківцями письменницьким досвідом і майстерністю. «Центр літературної освіти» оголошує прийом заявок на Зимову літературну школу. Реєстрація учасників триватиме до 10 лютого включно.

Лектори – досвідчені та професійні письменники, директори видавництв, літературознавці та культурні менеджери, а саме: Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Маріанна Кіяновська, Святослав Померанцев, Тарас Прохасько, Ростислав Семків. Іноземний гість-лектор – Юстина Чеховська (Польща).

Програма Зимової Літшколи буде цікава тим, хто хоче підвищити рівень власної письменницької майстерності та розширити літературний світогляд. Літшкола буде корисна як авторам-початківцям, так і літераторам із досвідом. Програма Літшколи – це 50 годин лекційних і практичних занять, неформальних зустрічей та літературних вечорів. Також у програмі – художній аналіз творів учасників, неформальне спілкування та гірський відпочинок.

Важливим блоком програми є курс з creative writing, який вестиме гостьова лекторка з Польщі – Юстина Чеховська.

Учасники Літшколи дізнаються про теоретичні засади літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма. Спікери розкажуть: як працювати з текстом (сюжетом, персонажами, мовою і художніми деталями); як відбувається творчий процес; як знайти своє місце в літературі та яких помилок уникати авторам-початківцям.

Також лектори поділяться особливостями написання творів у різних жанрах і  стилях, методами ефективного просування молодих авторів, окреслять позалітературні стратегії успіху в літературі.

 Хто наші лектори?

  • Юрій Андрухович – письменник, публіцист, перекладач, Патріарх Бу-Ба-Бу, лауреат багатьох міжнародних премій;
  • Сергій Жадан – поет, прозаїк, есеїст, публіцист, перекладач, один з найвідоміших українських письменників;
  • Маріанна Кіяновська – письменниця, літературознавець, перекладач, засновниця літературної премії «Великий Їжак»;
  • Святослав Померанцев – президент Міжнародної літературної корпорації «Meridian Czernowitz»;
  • Тарас Прохасько – письменник, есеїст, перекладач;
  • Ростислав Семків – видавець, літературознавець, публіцист, перекладач, директор видавництва «Смолоскип»;
  • Юстина Чеховська (Польща) – викладачка creative writing, координаторка культурних подій, перекладачка, літературний агент.

 Як взяти участь?

Щоб стати учасником Літшколи, потрібно заповнити реєстраційну анкету: http://goo.gl/YHfF68 Прийом заявок триває до 10 лютого включно. Відбір 30 учасників здійснюється на конкурсній основі. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 2600 грн (у вартість входить навчання, проживання у котеджі, 2-разове харчування, трансфер з Івано-Франківська і назад, роздаткові матеріали тощо).

Дати і місце проведення: 23-28 лютого 2015 р., гостинний двір «АртГір» (с. Микуличин, Івано-Франківська обл.)

Контактна особа: Дмитро Стретович (068-803-24-97, [email protected])

Детальніше про Літшколу читайте за посиланням: http://goo.gl/0uBzdt

Організатор:  Центр літературної освіти

Інформаційні партнери: ART Ukraine, ШО, Платформа, Korydor, Буквоїд, Litcentr, Читомо, ЛітАкцент, Друг читача, Арт-Вертеп, Cultprostir, Смолоскип, Купідон, книгарня «Є»