Новини Корпорації

Відкрито реєстрацію на II Школу літературного менеджменту

5-7 квітня Центр літературної освіти у Києві проведе II Школу літературного менеджменту. Досвідчені менеджери, видавці та письменники ділитимуться досвідом у проектному і культурному менеджменті, фандрайзингу, міжнародній співпраці, технологіях книжкового ринку. Реєстрація учасників триває до 27 березня включно.

Ідея проекту – створити ефективну платформу для літературних менеджерів, надати їм знання і практичні навички з менеджменту літератури, фандрайзингу, міжнародної співпраці, особливостей літпроцесу та книжкового ринку.

У програмі Школи відбудеться 12 лекцій, тренінгів, майстер-класів. Також велика увага приділятиметься практичній роботі у групах, ігровим формам навчання, консультаціям з лекторами.

Хто може стати учасником Школи?

Молоді менеджери культури, з усіх регіонів України, що працюють у книжково-літературній сфері або планують долучитися до культурного менеджменту. Перевага надаватиметься особам, що вже мають певний досвід у літературному менеджменті, відкриті до нових знань,  прагнуть вдосконалюватись у своїй діяльності та мають чітке бачення, як використовувати знання і досвід, здобутті на Школі.

Для того, щоб взяти участь у Школі, потрібно заповнити  реєстраційну АНКЕТУ. Відбір 30 учасників здійснюється на конкурсній основі. Дедлайн прийому анкет – 27 березня включно.

Учасники сплачують організаційний внесок у розмірі 350 грн. (у вартість входить навчання, роздаткові матеріали, обіди та кава-брейки). Також учасники з інших міст самостійно забезпечують собі проживання і дорогу до Києва.

Хто наші лектори?

Ділитимуться знаннями професіонали з багаторічним досвідом у сфері культурного і проектного менеджменту, PR-технологіях, маркетингу, видавничій справі:
Катерина Бабкіна – письменниця, фахівець зі зв’язків з громадськістю;
Завен Баблоян – видавець, перекладач;
Ірина Вікирчак – директор Міжнародної літературної корпорації «MERIDIAN CZERNOWITZ», співзасновник ГО «Культурний капітал»;
Юка Гаврилова – літературний агент, керівник Юридичного бюро Київської національної медіапрофспілки, експерт з авторського права;
Ірина Лепська – директор з розвитку та міжнародних зв’язків ГО «Форум видавців», координатор в Україні міжнародної програми «BookPlatform»;
Антон Санченко – письменник, директор видавництва «Електрокнига».

Контактні особи:
Марія Придьма (тел.: 093-918-88-89, mariya.pridma @ gmail.com);
Дмитро Стретович (тел.: 068-803-24-97, dmytro.stretovich @ gmail.com).

Організатор: Центр літературної освіти

Співорганізатор: видавництво «Смолоскип»

Партнери: «Форум видавців», «MERIDIAN CZERNOWITZ»