Новини Корпорації

Стипендіатка MERIDIAN CZERNOWITZ презентує свої фото Чернівців

У середу, 13 листопада, о 16 годині у Целанівському центрі (м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 51) відбудеться творча зустріч із австрійською поетесою та фотожурналісткою, стипендіаткою MERIDIAN CZERNOWITZ Міленою Фіндайз.

Під час зустрічі авторка презентуватиме фотографії нашого міста і його мешканців, зроблені під час її місячного перебування у Чернівцях, а також прочитає власні поезії. Це буде підсумкова зустріч із Міленою перед її поверненням на батьківщину. Нагадаємо, що в Чернівцях Мілена Фіндайз працювала над фотопроектом, пов’язаним із німецьким виданням книжки Ігоря Померанцева «Czernowitz. Черновцы. Чернівці».

 

Мілена (Ренате Фіндайз) народилася 1957 року в місті Пікра-Віндорф поблизу Ґрацу, Австрія. Після перших років роботи у Формулі 1 та моторних видах спорту (автодром Остеррайхринг) до 2012 року працювала туристичним менеджером та в готельно-ресторанному бізнесі в місті Целль-ам-Зее, у Франкфурті та Празі. З жовтня 2008 року спільно з Ігорем Померанцевим публікує літературний онлайн-журнал «Цайтцуг» www.zeitzug.com німецькою та англійською мовами. Її фотографії були надруковані в австрійських, американських та українських медіа. Мілена є фотоілюстратором книг Ігоря Померанцева «Винарні», «Homo Eroticus» та «Spätlese».

У 2010 та 2011 рр. Мілена брала участь у Міжнародному поетичному фестивалі MERIDIAN CZERNOWITZ і стала улюбленицею публіки.

*******

У лютому-серпні 2013 року стипендіатами резиденції MERIDIAN CZERNOWITZ були: поет, письменник і перекладач Юрій Андрухович (Україна), поет і есеїст Рон Вінклер (Німеччина), фотожурналіст, письменниця і психолог Кора Шварц (США), поет Том Шульц (Німеччина), поетка, перекладачка сучасної літератури Анета Камінська (Польша), поет Макс Чоллек (Німеччина).

Проект здійснюється за підтримки Allianz Kulturstiftung (Німеччина) та генерального партнера – житлового комплексу «Водограй» (м. Чернівці, вул. Воробкевича, 31 А).