Новини Корпорації

Прес-брифінг з нагоди появи дитячого арт-видавництва «Чорні вівці»

У п’ятницю, 27 листопада об 11:30 в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2, ст. м. «Хрещатик», «Майдан Незалежності») відбудеться прес-брифінг з нагоди появи нового дитячого арт-видавництва «Чорні вівці».

Участь у ньому візьмуть:

  • прозаїк, поет і перекладач Сергій ЖАДАН;
  • письменниця, співачка Ірена КАРПА;
  • президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ Святослав ПОМЕРАНЦЕВ;
  • письменниця, художниця, головний редактор дитячого арт-видавництва «Чорні вівці» Христя ВЕНГРИНЮК.

Під час заходу ви зможете більше дізнатися про нове видавництво, яке місяць тому з’явилося у Чернівцях і вже встигло реалізувати два проекти – двомовний арт-бук Любові Відути «У царстві Лева / In the Lion’s Kingdom» і  «Зайчикове щастя» Лариси Ніцой, а також про наші наступні книжки та авторів, серед яких: Сергій Жадан, Ірена Карпа, Юрій Андрухович, Ервін Мозер, Анатолій Дністровий, Ірина Цілик, Андрій Тужиков, Юлія Косівчук та ін.

За словами головного редактора дитячого арт-видавництва «Чорні вівці» Христі Венгринюк, втілити подібний проект вона хотіла вже давно.  «Ідея видавництва з’явилася ще в 2013 році, – говорить письменниця, – а вже минулої зими ми з директором «Книги-ХХІ» Василем Дроняком і президентом MERIDIAN CZERNOWITZ Святославом Померанцевим таки вирішили її реалізувати. Тож, нас в головній команді стало троє. І так ми, три чорні овечки, щодня працюємо, аби творити Добро для наших наймолодших читачів».

Сторінка видавництва у Facebook: www.facebook.com/ChorniVivtsi