Новини Корпорації

Поетичний марафон випускників Літшколи

9-13 квітня в рамках IV Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» у Києві відбудеться Поетичний марафон випускників Літшколи. На локації «MERIDIAN CZERNOWITZ» протягом п’яти днів молоді поети з усієї України зможуть презентувати свою творчість, а відвідувачі фестивалю – відкрити  нові імена сучасної української літератури.

Поетичний марафон – спільний проект «Центру літературної освіти» та Міжнародної літературної корпорації «MERIDIAN CZERNOWITZ». Організатори обіцяють створити умови для максимального знайомства і культурного обміну учасників Літшкіл, аудиторії, видавців з метою подальшої дієвої співпраці.

Також під час марафону відбудеться «поетична селекція» – буде відібрано найкращих авторів, яких запросять виступити на молодіжній сцені V Міжнародного поетичного фестивалю «MERIDIAN CZERNOWITZ», що відбудеться 5-7 вересня 2014 р. у Чернівцях.

Прочитати свою поезію у рамках марафону зможуть усіх охочі автори, які у різні роки були учасниками Літшколи. Щоб взяти участь у читаннях, потрібно попередньо зареєструватися, надіславши запит на електронну пошту litosvita.org@gmail.com з темою листа «Літературний марафон». Заявки приймаються до 5 квітня включно. Згодом зареєстрованим учасникам надішлють деталі щодо виступів.

Нагадаємо, Літшкола – це культурно-освітня платформа для всебічного розвитку молодих літераторів. За чотири роки Літшкола «випустила у світ» близько 150 молодих авторів. Для більшості із них проект став поштовхом для видання перших збірок, виступів на фестивалях, перекладів, активної літературної діяльності.