Новини Корпорації

Лекційний курс “Історія літератури в авторах і текстах”

1 лютого в рамках Вільного лекторію Культурного Проекту стартує масштабний 11-лекційний курс «Історія літератури в авторах і текстах».

На лекціях цього унікального курсу найвпливовіші сучасні українські письменники розкажуть про найталановитіших письменників-класиків та сучасників на прикладі їхніх текстів.

Ми найчастіше обираємо книжки за рекомендаціями людей, смаку яких довіряємо. Саме такими є лектори курсу «Історія літератури в авторах і текстах» – люди з професійним літературним смаком, які вміють визначати найголовніше в літературному процесі й аргументовано про це розповідати.

Культурний Проект об’єднав одразу кілька лекторів, кожен з яких може вважатися знаковою постаттю для сучасної української культури. Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Юрій Іздрик та Оксана Забужко познайомлять слухачів зі своїми улюбленими авторами та творами, а також розкажуть, чому їх варто читати сьогодні.

Оксана Забужко прочитає три лекції про Тараса Шевченка, Лесю Українку та Юрія Шевельова. Героями лекцій Юрія Андруховича стануть поети Богдан-Ігор Антонич та Грицько Чубай. Тарас Прохасько розповість про творчість Ірини Вільде, Осипа Турянського та Олега Лишеги. Завершиться письменницький курс лекціями Юрія Іздрика про літературний шлях Сергія Жадана, Юрія Андруховича і Тараса Прохаська.

Унікальною можливістю для слухачів лекторію стане сформований список літератури для прочитання й осмислення. 

Курс триватиме з 1-го лютого до 17-го березня 2014 року і складатиметься з 11-ти лекцій.

Відвідування лекцій безкоштовне. Реєстрація на сайті www.culturalproject.org