Новини Корпорації

Лекції Оксани Забужко у рамках курсу “Історія літератури в авторах і текстах”

У суботу, 1 лютого, у Домі освіти та культури “Майстер Клас” стартує лекційний курс Культурного Проекту “Історія літератури в авторах і текстах”.

“Історія літератури в авторах і текстах” – унікальний курс, на лекціях якого найвпливовіші сучасні українські письменники розкажуть про найталановитіших письменників-класиків та сучасників на прикладі їхніх текстів.

Культурний Проект об’єднав одразу кілька лекторів, кожен з яких може вважатися знаковою постаттю для сучасної української культури. Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Юрій Іздрик та Оксана Забужко познайомлять слухачів зі своїми улюбленими авторами та творами, а також розкажуть, чому їх варто читати сьогодні.

Перші три лекції курсу прочитає відома українська письменниця Оксана Забужко. Темами лекцій Забужко стануть творчість та тексти Тараса Шевченка, Лесі Українки та Юрія Шевельова.

РОЗКЛАД ЛЕКЦІЙ ОКСАНИ ЗАБУЖКО:

Субота, 1 лютого. 17.00. “Шевченко у ХХІ столітті: спроба перезавантаження”

Неділя, 2 лютого. 17.00. “Убити Дон Жуана: Леся Українка і жіноча література XX століття”

Понеділок, 3 лютого. 19.00. “Юрій Шевельов як есеїст. Відкриття жанру, або ще раз про елеґантність їжачка”.

Для тих, хто з якихось причин не зможе відвідати лекції курсу, партнер курсу BeTV вестиме онлайн-трансляцію лекцій. Дивіться лекції у режимі онлайн на сайті Культурного Проекту www.culturalproject.org або на сайті BeTV www.betv.com.ua

Відвідування лекцій безкоштовне. Попередня реєстрація обов’язкова.