ЗМІ про нас

Святослав Померанцев підбив підсумки так званої поетичної лихоманки у нашому місті

Президент міжнародного поетичного фестивалю Меридіан Черновіц Святослав Померанцев підбив підсумки так званої поетичної лихоманки у нашому місті. Чотири доби, 96 годин, три міста та тисячі перечитаних сторінок поезії.

“MERIDIAN CZERNOWITZ” – фестиваль, який об’єднує поезію з різними видами мистецтва: музикою, фотографією, живописом та театром. Цього року у ньому взяли участь більше 60-ти поетів, а також митці, ді-джеї, продюсери, скульптори, музиканти, художники, режисери з різних країн світу. Всього відбулося більше 50-ти заходів. Чотири дні власне самого фестивалю, а для організаторів ще два обов’язкових: день до і день після.

Святослав Померанцев, президент фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ: «Останні гості сьогодні переїхали потягом Чернівці-Київ і вже вдома, і ми заспокоїлись, і можемо сказати, що таки все».

Втретє фестиваль повертає Чернівцям славу культурної столиці. Президент фестивалю зазначає, що він перфекціоніст, але помилки були. Святослав ділить їх на системні та щойно набуті, але здається, що саме вони додають фестивалю певної перчинки.

Святослав Померанцев, президент фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ: «Є над чим працювати, є що відшліфовувати і моя кінцева мета – бути на своєму фестивалі туристом. Ось коли я відчую себе туристом і матиму змогу ходити, і дивуватися – як у них це виходить? Тоді я скажу, що все зроблено, але це десятиріччя. Я хотів би подякувати всій своїй команді: від директора до волонтерів. Всім дякую! Ми спрацювали дуже добре, на дуже високому рівні. Я думаю, що це дуже багато людей помітило».

Вже завтра, 12 вересня, стартує 7-й Львівський міжнародний літературний фестиваль, який проходить в межах 19-го Форуму видавців. На якому також представлятимуть чимало книжкових проектів Меридіану. В тому числі проведуть і автограф-сесію Юрія Андруховича, на якій він підписуватиме “Лексикон інтимних міст” у новому кишеньковому форматі, а також презентацію книги Оксани Забужко, яку модеруватиме директор MERIDIAN CZERNOWITZ – Ірина Вікирчак.

Дивитись відео