ЗМІ про нас

Сьогодні стартує Meridian Czernowitz

Із 6 по 9 вересня у Чернівцях, Кам’янці-Подільському та Хотині проходитиме ІІІ Міжнародний фестиваль “Meridian Czernowitz”.

– В організації фестивалю задіяні посольства Німеччини, Австрії, Швейцарії, США, Польський інститут та різні закордонні організації і фонди. Основною сценою “Meridian Czernowitz” залишається “маленький Париж”, однак заплановані письменницькі десанти до Хотина і Кам’янця-Подільського. Кожен бажаючий може купити квиток на автобус і проїхатися туди, скажімо, у товаристві Юрія Андруховича чи Оксани Забужко. За чотири дні у рамках фестивалю відбудеться близько 50-ти різнопланових культурних подій: це не тільки поетичні вечори, автограф-сесії, а й концерти, виставки, і навіть театральне дійство за творами Ігоря Померанцева. В один із днів відбудуться поетичні читання для дітей. Посол Німеччини нагородить чернівецького перекладача Петра Рихла. Окрім того, ми відновимо з попелу несправедливо забуте ім’я Йозефа Шмідта. Словом, зробимо все можливе, щоби Чернівці вчергове підтвердили статус однієї з європейських культурних столиць, – пообіцяв президент “Meridian Czernowitz” Святослав Померанцев.

Однією з найважливіших подій фестивалю стане книжкова виставка.

– На виставці будуть представлені книжки різних видавництв з України та інших країн. Серед них і твори, які вийшли у нашому “НЕвидавництві”. Ми презентуємо книги Оксани Забужко, Юрія Андруховича, Гриця Семенчука, Андрія Любки, Дмитра Лазуткіна та Остапа Сливинського, – розповіла директор “Meridian Czernowitz” Ірина Вікирчак.

Закінчиться фестиваль 9 вересня на Цецино поетично-музичним виступом Грицька Семенчука та Юрка Іздрика.

Як повідомили в секторі інформації та зв’язків із громадськістю міської ради, усі необхідні відомості про “Meridian Czernowitz” можна отримати від чарівних муз фестивалю в інформаційному центрі у приміщенні Чернівецької міської ради та в центральній частині міста.

www.citi.cv.ua