Наші автори

Олена Андрейчикова

Олена Андрейчикова (нар. 6 січня 1979) — українська письменниця, перекладачка, радіоведуча, сценаристка, драматургиня. Учасниця багатьох літературних фестивалів, театральних проєктів та концертів. Громадська діячка, організаторка низки літературних подій та перфомансів.

У 2000 році закінчила Одеський Національний Університет, факультет романо-германської філології. Одружена, має сина 2011 року народження.

Авторка збірки “Женщины как женщины”, 2015, видавництво Brand Book Publishing.

2017 – збірка “Остаться дома в понедельник”, “Таємне понеділкування”, “Акулы тоже занимаются любовью”, видавництво BookChef. 2018 – роман російською “Тени в профиль” та українською “Тінь у профіль” було видано у видавництві Meridian Czernowitz. 2020 – збірка “Нежные выживут”, видавництво BookChef.

Постійна драматургиня та акторка Театру Вух. П’єса “Чужі” відбулася з аншлагом в Одесі, в Києві та у Львові. Постійна учасниця клубу “Зелена лампа” у Всесвітньому Клубі Одеситів.

Дипломантка Міжнародної літературної премії імені Ісаака Бабеля.

Лауреатка Міжнародної літературної премії Andprose у Барселоні.

Працювала на Радіо Shark (Одеса) та Радіо Аристократи (Київ).

Організаторка “Іронічних читань” в Театрі на Подолі (Київ) та Зеленому театрі (Одеса).

Учасниця багатьох літературних фестивалів: Meridian Pоltava, Meridian Czernowitz, Книжковий Арсенал (Київ), Форум Видавців (ЛЬвів), Франкфуртський Книжковий ярмарок, Словоново (Чорногорія).

Книжки авторки: