Гра на Facebook

Дата офіційної презентації книги – 11.11.11

Потрапити на цю подію можна буде за запрошенням, а щоб отримати його, потрібно вступити у своєрідну літературну гру з автором і текстом. Ідея її створення виникла у агенції «АртПоле» тоді, коли під час підписання верстки книги виявилось, що до презентації залишається 11 тижнів. Для автора це завжди трепетний момент – зустріч його твору із читачем, перші відгуки, думки. Facebook дає можливість «живого» діалогу, мандрівки неопублікованим текстом.

Щотижня на http://www.facebook.com/111mist з’являтиметься нова цитата, обрана самим Андруховичем. Завдання читачів полягає в тому, щоб відгадати, про яке місто йдеться. Це може бути словесне пояснення, фото, малюнок. Важливо не тільки те, чи відповідь буде правильною, а швидше її дотепність та оригінальність, цікаві спогади, емоції, викликані написаним, а, можливо, навіть продовження розпочатої історії. Відповіді відбиратиме особисто Юрій Андрухович. Автори найцікавіших коментарів отримають у подарунок його книгу.

Уже зараз гра на Facebook користується популярністю. Участь у ній беруть понад 300 людей, і їхня кількість постійно зростає. Найлегше читачі відгадали міста Дніпропетровськ і Венецію, додаючи оригінальні коментарі, міні-розповіді, фантазії. Це допомагає їм спробувати себе у ролі детективів та дослідників, вирушити у мандри світом книги. Хтозна, можливо, нас чекають нові географічні та літературні відкриття…