Робоча команда MERIDIAN CZERNOWITZ

Лілія Шутяк / Україна

прес-секретарка

e-mail: shutiak@meridiancz.com

книжкова оглядачка, медіатренерка, прес-секретарка Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ. Працювала ведучою музично-розважальних програм на радіо «Буковина», диктором та редактором новин на радіо «Сіті» (м. Чернівці). 2008-2011 рр. – літературний оглядач газети «Трохи культури» (додаток до газети «Молодий буковинець»). З 2010 року – член Національної Спілки журналістів України, з 2014 – член Незалежної медіа-профспілки України.

У Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича здобула кваліфікацію магістра філології із «Зарубіжної літератури та теорії літератури», у Львівському національному університеті ім. І. Франка – магістра журналістики зі спеціальності «Міжнародна інформація». У 2011 р. закінчила дистанційні курси медіа-права Київського Інституту медіа права. У 2012-2013 рр. навчалася на програмі для викладачів журналістики Digital Media for Universities (DMU) у Києво-Могилянській академії. У 2014 р. закінчила аспірантуру при кафедрі нових медій факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Викладає інтернет-журналістику, рекламу та PR, промоцію у видавничій справі.

Отримала ІІ премію у номінації «Партер» (Найкраща рецензія у галузі культури) у І Відкритому конкурсі для журналістів «ТЕКСТ-2014».

Фото Алекса ЗАклецького