Робоча команда MERIDIAN CZERNOWITZ

Лілія Шутяк / Україна

прес-секретар
e-mail: shutiak@meridiancz.com

Книжковий оглядач, медіатренер, прес-секретар Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ. Працювала ведучою музично-розважальних програм на радіо «Буковина», диктором та редактором новин на радіо «Сіті». 2008-2011 рр. – літературний оглядач газети «Трохи культури» (додаток до газети «Молодий буковинець»). З 2010 року – член Національної Спілки журналістів України, з 2014 – член Незалежної медіа-профспілки України.

У Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича здобула кваліфікацію магістра філології із «Зарубіжної літератури та теорії літератури», у Львівському національному університеті ім. І. Франка – магістра журналістики зі спеціальності «Міжнародна інформація». У 2011 році закінчила дистанційні курси медіа-права Київського Інституту медіа права. У 2012-2013 рр. навчалася на програмі для викладачів журналістики Digital Media for Universities (DMU) у Києво-Могилянській академії. У 2014 році закінчила аспірантуру при кафедрі нових медій факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Кандидат наук із соціальних комунікацій.

Отримала ІІ премію у номінації «Партер» (Найкраща рецензія у галузі культури) у І Відкритому конкурсі для журналістів «ТЕКСТ-2014».

Фото Юлії Драган