Учасники фестивалів 2010-2017

PRO20181

Протягом 2010 – 2016 років учасниками MERIDIAN CZERNOWITZ були поети, прозаїки, музиканти, перекладачі, літературознавці, культуртрегери багатьох країн. Серед них:

Німеччина:

Ельке Ерб, Томас Вольфарт, Томас Шпар, Крістіане Лянге, Барбара Відеманн, Брігітте Олешинські, Герхард Фалькнер, Клаудія Дате, Катя Петровська, Моніка Рінк, Міхаель Аугустін, Ян Фолькер Рьонерт, Уляна Вольф, Андре Байорат, Клаус Райхерт, Йоко Тавада, Даніела Данц, Ганс Тіль, Маріон Пошманн, Хендрік Джексон, Крістіне Кошель, Артур Бекер, Тімо Бергер, Рікардо Доменек, Міхаель Крюгер, Даніель Фальб, Юліан Гойн, Макс Чоллек, Андре Пашалик, Трістан Марквардт, Марк Келлер, Ян Вагнер, Енн Коттен, Роня Отман, Андреас Альтман, Ненсі Гюнґер, TRIAD (FARSIDE), SOULSURFER, FRANKSEN.

Австрія:

Юліан Шуттінг, Мілена Фіндайз, Франц Йозеф Чернін, Моніка Ліхтенфельд, Герхард Рюм, Роберт Шіндель, Андреа Друмбл, Корнелія Травнічек, Мартін Амансгаузер, Ганс Раймунд, Міхаель Штіллер, Петер Ватерхауз, Карл Любомирські, Еріх А. Ріхтер, Генрік Санто, Фрідріх Ахляйтнер, Евелін Шлаг, Крістоф Бауер, Роберт Просер, Марко Дініч, Франциска Фюхсл, Макс Оравін, Соня Хартер, Ганс Айххорн

Швейцарія:

Андреас Заурер, Інгеборг Кайзер, Драґіца Райчич, Юдіт Шіфферле, Андреас Неезер, Ральф Дутлі, Ганс Рупрехт, Ервін Мессмер, Ільма Ракуза, Нора Гомрінгер, Ліза Ельзессер, Клаус Мерц, Педро Ленц, Lost Sequence, Маріна Скалова, Ойґен Ґомрінґер, Саша Гарцетті, Левін Вестерман

 США:

Василь Махно, Юрій Тарнавський, Святослав Бакiс , МС KEMO

Франція:

Ален Рів’єр, Еммануель Мозе, Бертран Бадью, Ерік Целан, Філіпп Бек

Польща:

Богдан Задура, Якуб Фальковські, Анета Камінська, Конрад Войтила, Томаш Ружицький, Яцек Подсядло, Тадеуш Домбровський, Малгожата Лукасевич, Анджей Сосновський, Ришард Криницький, Бартек Майзель, Кшиштоф Чижевський

DSC_1376Ізраїль:

Деніель Галай, Орціон Бартана, Хагіт Гроссман, Амір Ор, Йонатан Берг, Яель Глоберман, Ронні Сомек, Вольф Москович, Йонатан Кунда, Аґі Мішоль

Росія:

Олена Фанайлова, Євген Горін, Андрій Родіонов

Румунія:

Нора Іуга, Роберт Шербан, Домніка Друмя, Міруна Влада, Клаудіу Комартін, Андрей Доша

Нідерланди: 

Ліке Марсман, Чеад Браунья

Молдова:

Паула Ерізану, Грігоре Кіпер

та інших країн:

Владімір Палібрк (Сербія)

Nielsen (Данія)

Вольга Гапєєва (Білорусь)

Україну на MERIDIAN CZERNOWITZ представляли:

Юрій Андрухович, Наталка Білоцерківець, Оксана Забужко, Ігор Померанцев, Олександр Ірванець, Іван Малкович, Дмитро Павличко, Борис Херсонський, Сергій Жадан, Тарас Прохасько, Олег Лишега, Петро Рихло, Марк Бєлорусець, Олександр Ройтбурд, Андрій Бондар, Богдана Матіяш, Олекснадр Бойченко, Абрам (Фельдер) Агашкін, Валентин Сильвестров, Ірена Карпа, Ірина Славінська, Андрій Любка, Дмитро Лазуткін, Олег Коцарев, Богдан-Олег Горобчук, Маріанна Кіяновська, Мар’яна Савка, Таня Малярчук, Галина Крук, Сашко Горський, Христя Венринюк, Катерина Бабкіна, Наталя Єрьоменко, Людмила Херсонська, Петро Мідянка, Павло Коробчук, Тарас Малкович, Остап Ножак, Світлана Поваляєва, Олесь Ільченко, Григорій Семенчук, Юлія Стахівська, Артем Полежака, Остап Сливинський, Мірек Боднар, Сашко Ушкалов, Ірина Шувалова, Лесь Белей, Мар’ян Лазарук, Юлія Мусаковська, Анна Малігон, Роман Стадник, Олексій Чупа, Василь Карп’юк, Олена Герасим’юк, Ірина Цілик, Олена Рибка, Марін Герман, Лідія Стародубцева, Sunchase, FullCasual, Мідна, Броніслав Тутельман, Борис Брикер, Анатолій Вишевський, Галина Пелепюк, Маріанна Гончарова, Володимир Килинич, Сергій Воронцов, Йосиф Зісельс, Люба Якимчук, Ната Коваль, Олеся Мамчич, Марк Лівін, Іванка Шкромида, Мирослав Лаюк, Ірина Цілик, Оксана Гаджій, Вано Крюґер, Лесик Панасюк, Михайло Жаржайло, Заза Пауалішвілі, Світлана Лісовська, Ірина Купчинська, Міріам Драгіна та ін.