Новини Корпорації Новини Фестивалю

Купити нові книжки Сергія Жадана -15%

«Список кораблів». Шістдесят віршів про пам’ять, що народжується з любові, та про вогонь, по якому лишається ніжність. Шістдесят спроб окреслити світло й розповісти про повітря над містом. Шістдесят уривків чужих розмов, шістдесят голосів, якими наповнюються весняні сутінки. «Список кораблів» – це список тих, хто пішов, але кого не можна забути. Список імен, які супроводжують тебе протягом життя. Список міст, де на тебе завжди чекають. Мабуть, найінтимніша і найболючіша книга автора.

Нова поетична збірка Сергія Жадана “Список кораблів” – це артбук, створений в колаборації письменника і художниці Катерини Косьяненко. Картини, вміщені в книзі – самостійні арт-об’єкти. До поетичної збірки “Список кораблів” художниця написала 7 картин. Вони створювалися під враженням поезій Сергія Жадана та є візуальним еквівалентом його емоційних, образних творів. В оформленні книги було використано 9 живописних творів художниці.

Замовити та купити книжку Сергія Жадана “Список кораблів” можна на Facebook-сторінці Meridian Czernowitz

«Хлібне перемир’я». Що робити, коли не довіряєш навіть найближчим рідним? Як вибиратися з пастки, до якої сам себе загнав? Кому можна розповісти про найважливіше, якщо мову зламано, а вміння слухати й розуміти залишилося в довоєнному минулому? Події п’єси «Хлібне перемир’я» відбуваються влітку 2014 року. Історія однієї смерті поступово перетворюється на історію цілого покоління, на історію стосунків між дітьми та батьками, на історію зради й недовіри, сповнену комічних слів і трагічних сенсів, поєднувати які так досконало вміє Сергій Жадан. Війна триває, і жодне перемир’я не здатне загоїти завданих ран: вони й далі нитимуть, назавжди змінюючи життя людей, які зовсім не збиралися воювати.

Замовити та купити книжку Сергія Жадана “Хлібне перемир’я” можна на Facebook-сторінці Meridian Czernowitz